MM3Z4V3C | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | MM3Z4V3C |
Leírás | DIODE ZENER 4.3V 200MW SOD323F |
Gyártói standard átfutási idő | 21 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Zener dióda 4.3 V 200 mW ±5% Felületszerelt SOD-323F |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | MM3Z4V3C modellek |
Kategória | Visszáram Ur-nél 2.7 µA @ 1 V |
Gyrt. | Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If 1 V @ 10 mA |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -65°C ~ 150°C |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Névleges Zener-feszültség (Uz) | Tokozás |
Tűrés ±5% | Gyártói tokozás SOD-323F |
Max. teljesítmény 200 mW | Alap típusszám |
Max. impedancia (Zzt) 84 Ohms |