MM3Z2V7T1 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
onsemi
Raktáron: 177 000
Adatlap
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 238 815
Adatlap
Zener dióda 2.7 V 200 mW ±7% Felületszerelt SOD-323
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SC-76, SOD-323
MM3Z2V7T1
DigiKey raktári szám
MM3Z2V7T1-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MM3Z2V7T1
Leírás
DIODE ZENER 2.7V 200MW SOD323
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
MM3Z2V7T1 modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
20 µA @ 1 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Elavult
Tűrés
±7%
Gyártói tokozás
SOD-323
Max. teljesítmény
200 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
100 Ohms