MM3Z18VST1G nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
onsemi
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Panjit International Inc.
Raktáron: 1 346
Adatlap
Similar
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Nexperia USA Inc.
Zener dióda 18 V 300 mW ±2% Felületszerelt SOD-323
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SC-76, SOD-323
MM3Z18VST1G
DigiKey raktári szám
MM3Z18VST1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MM3Z18VST1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
MM3Z18VST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MM3Z18VST1G
Leírás
DIODE ZENER 18V 300MW SOD323
Gyártói standard átfutási idő
53 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
MM3Z18VST1G modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 12.6 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tűrés
±2%
Gyártói tokozás
SOD-323
Max. teljesítmény
300 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
45 Ohms