MM3Z12VT1G nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Diodes Incorporated
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
Diodes Incorporated
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Panjit International Inc.
Similar
Panjit International Inc.
Nexperia USA Inc.
Central Semiconductor Corp
Comchip Technology
Comchip Technology
Raktáron: 73
Zener dióda 12 V 300 mW ±5% Felületszerelt SOD-323
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SC-76, SOD-323
MM3Z12VT1G
DigiKey raktári szám
MM3Z12VT1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MM3Z12VT1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
MM3Z12VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MM3Z12VT1G
Leírás
DIODE ZENER 12V 300MW SOD323
Gyártói standard átfutási idő
53 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
MM3Z12VT1G modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 8 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
SOD-323
Max. teljesítmény
300 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
25 Ohms