MJE15030G
DigiKey raktári szám
MJE15030GOS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MJE15030G
Leírás
TRANS NPN 150V 8A TO-220
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bipoláris (BJT) tranzisztor NPN 150 V 8 A 30MHz 50 W Furatszerelt TO-220
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MJE15030G modellek
Kategória
DC áramerősítés (hFE) (min.) / Ic, Uce
20 / 4A, 2V
Gyrt.
Max. teljesítmény
50 W
Csomagolás
Csőtár
Tranzitfrekvencia
30MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tranzisztor típusa
Rögzítés módja
Furatszerelt
Max. kollektoráram (Ic)
8 A
Tokozás
TO-220-3
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
150 V
Gyártói tokozás
TO-220
Uce(sat) (max.) / Ib, Ic
500mV / 100mA, 1A