MC78M15CTG
DigiKey raktári szám
MC78M15CTGOS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MC78M15CTG
Leírás
IC REG LINEAR 15V 500MA TO220
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA TO-220
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MC78M15CTG modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
PSRR
70dB (120Hz)
Csomagolás
Csőtár
Védelmi funkciók
túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Kimeneti polaritás
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenet típusa
Tokozás
TO-220-3
Szabályozók száma
1
Gyártói tokozás
TO-220
Bemeneti feszültség (max.)
35V
Alap típusszám
Kimeneti feszültség (min.)
15V