MC78M12BDTRKG
DigiKey raktári szám
MC78M12BDTRKGOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MC78M12BDTRKGOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
MC78M12BDTRKGOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MC78M12BDTRKG
Leírás
IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA DPAK
EDA / CAD modellek
MC78M12BDTRKG modellek
PSRR
80dB (120Hz)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
35V
Alap típusszám
Kimeneti feszültség (min.)
12V