MC78M12ACDTG elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Rohm Semiconductor
Raktáron: 2 169
Adatlap
Similar
STMicroelectronics
Raktáron: 650
Adatlap
STMicroelectronics
Raktáron: 12 833
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA DPAK
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
MC78M12ACDTG
DigiKey raktári szám
MC78M12ACDTGOS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MC78M12ACDTG
Leírás
IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
MC78M12ACDTG modellek
PSRR
80dB (120Hz)
Csomagolás
Csőtár
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
35V
Alap típusszám
Kimeneti feszültség (min.)
12V