MC78M12ABDTG elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Rohm Semiconductor
Raktáron: 2 169
Adatlap
Similar
STMicroelectronics
Raktáron: 650
Adatlap
STMicroelectronics
Raktáron: 12 833
Texas Instruments
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA DPAK
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
MC78M12ABDTG
DigiKey raktári szám
MC78M12ABDTGOS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MC78M12ABDTG
Leírás
IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
MC78M12ABDTG modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
PSRR
80dB (120Hz)
Csomagolás
Csőtár
Védelmi funkciók
túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kimeneti polaritás
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenet típusa
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Szabályozók száma
1
Gyártói tokozás
DPAK
Bemeneti feszültség (max.)
35V
Alap típusszám
Kimeneti feszültség (min.)
12V