MC78L18ACPG
DigiKey raktári szám
MC78L18ACPGOS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MC78L18ACPG
Leírás
IC REG LINEAR 18V 100MA TO92
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 100mA TO-92 (TO-226)
EDA / CAD modellek
MC78L18ACPG modellek
Nyugalmi áram (Iq)
6.5 mA
Csomagolás
Ömlesztve
PSRR
48dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Tokozás
TO-226-3, TO-92-3 hosszú test
Bemeneti feszültség (max.)
35V
Kimeneti feszültség (min.)
18V