MC33269ST-3.3T3G
DigiKey raktári szám
MC33269ST-3.3T3GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MC33269ST-3.3T3GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
MC33269ST-3.3T3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MC33269ST-3.3T3G
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 800MA SOT-223
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 800mA SOT-223 (TO-261)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MC33269ST-3.3T3G modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
8 mA
Digi-Reel®
PSRR
55dB (120Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-261-4, TO-261AA
Bemeneti feszültség (max.)
20V
Gyártói tokozás
SOT-223 (TO-261)
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
1,35V / 800mA