MBR40250TG
DigiKey raktári szám
MBR40250TGOS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBR40250TG
Leírás
DIODE SCHOTTKY 250V 40A TO220
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 250 V 40A Furatszerelt TO-220
EDA / CAD modellek
MBR40250TG modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Záróirányú feléledési idő (Trr)
35 ns
Sorozat
Visszáram Ur-nél
30 µA @ 250 V
Csomagolás
Csőtár
Kapacitás / Ur, F
500pF / 5V, 1MHz
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
250 V
Gyártói tokozás
TO-220
Vezetési áram (Io)
40A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 150°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
970 mV @ 40 A