FSV15150V nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 5 494
Adatlap
dióda 150 V 15A Felületszerelt TO-277-3
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FSV15150V
DigiKey raktári szám
FSV15150VTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
FSV15150VCT-ND - Vágott szalag (CT)
FSV15150VDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FSV15150V
Leírás
DIODE SCHOTTKY 150V 15A TO2773
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
30 µA @ 150 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Technológia
Gyártói tokozás
TO-277-3
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
150 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C
Vezetési áram (Io)
15A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
850 mV @ 15 A