FGH40T65SQD-F155
DigiKey raktári szám
FGH40T65SQD-F155-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FGH40T65SQD-F155
Leírás
IGBT TRENCH FS 650V 80A TO-247-3
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IGBT Trench Field Stop 650 V 80 A 238 W Furatszerelt TO-247-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FGH40T65SQD-F155 modellek
Kategória
Bemenet típusa
standard
Gyártó
onsemi
Kapu töltés
80 nC
Csomagolás
Csőtár
Td (on/off) / 25°C
16,4ns/86,4ns
Alkatrész státusza
Aktív
Tesztelési körülmények
400V, 10A, 6ohm, 15V
IGBT típusa
Trench Field Stop
Záróirányú feléledési idő (Trr)
31.8 ns
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
650 V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Max. kollektoráram (Ic)
80 A
Rögzítés módja
Furatszerelt
Max. kollektoráram (Icm)
160 A
Tokozás
TO-247-3
Uce(on) (max.) / Uge, Ic
2,1V / 15V, 40A
Gyártói tokozás
TO-247-3
Max. teljesítmény
238 W