FDP18N50
DigiKey raktári szám
FDP18N50-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FDP18N50
Leírás
MOSFET N-CH 500V 18A TO220-3
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 500 V 18A (Tc) 235W (Ta) Furatszerelt TO-220-3
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
5V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
60 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±30V
Csomagolás
Csőtár
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
2860 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
235W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
500 V
Gyártói tokozás
TO-220-3
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
265mohm / 9A, 10V