FDN028N20
DigiKey raktári szám
FDN028N20OSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
FDN028N20OSCT-ND - Vágott szalag (CT)
FDN028N20OSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FDN028N20
Leírás
MOSFET N-CH 20V 6.1A SUPERSOT3
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 20 V 6,1A (Tc) 1,5W (Ta) Felületszerelt SOT-23-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FDN028N20 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
1,5V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
6 nC @ 4.5 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±12V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
600 pF @ 10 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
1,5W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
20 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
2,5V, 4,5V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
28mohm / 5,2A, 4,5V