FDMS86150ET100
DigiKey raktári szám
FDMS86150ET100TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
FDMS86150ET100CT-ND - Vágott szalag (CT)
FDMS86150ET100DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FDMS86150ET100
Leírás
MOSFET N-CH 100V 16A POWER56
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 16A (Ta), 128A (Tc) 3,3W (Ta), 187W (Ta) Felületszerelt 8-PQFN (5x6)
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
62 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
4065 pF @ 50 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
3,3W (Ta), 187W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Gyártói tokozás
8-PQFN (5x6)
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
4,85mohm / 16A, 10V