FDMS86101DC
DigiKey raktári szám
FDMS86101DCTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
FDMS86101DCCT-ND - Vágott szalag (CT)
FDMS86101DCDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FDMS86101DC
Leírás
MOSFET N-CH 100V 14.5A DLCOOL56
Gyártói standard átfutási idő
48 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 14,5A (Ta), 60A (Tc) 3,2W (Ta), 125W (Ta) Felületszerelt 8-PQFN (5x6)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FDMS86101DC modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
44 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
3135 pF @ 50 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
3,2W (Ta), 125W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Gyártói tokozás
8-PQFN (5x6)
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
7,5mohm / 14,5A, 10V