FDB33N25TM
DigiKey raktári szám
FDB33N25TMTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
FDB33N25TMCT-ND - Vágott szalag (CT)
FDB33N25TMDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FDB33N25TM
Leírás
MOSFET N-CH 250V 33A D2PAK
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 250 V 33A (Tc) 235W (Ta) Felületszerelt TO-263 (D2PAK)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FDB33N25TM modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
5V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
48 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±30V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
2135 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
235W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
250 V
Gyártói tokozás
TO-263 (D2PAK)
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
94mohm / 16,5A, 10V