FDB16AN08A0 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | FDB16AN08A0 |
Leírás | MOSFET N-CH 75V 9A/58A D2PAK |
Gyártói standard átfutási idő | 49 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | N csatornás 75 V 9A (Ta), 58A (Tc) 135W (Tc) Felületszerelt TO-263 (D2PAK) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | FDB16AN08A0 modellek |
Kategória | Ugs(th) (Max) / Id 4V / 250µA |
Gyrt. | Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs 42 nC @ 10 V |
Sorozat | Ugs (Max) ±20V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds 1857 pF @ 25 V |
Alkatrész státusza Aktív | Teljesítményveszteség (max.) 135W (Tc) |
FET típusa | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 175°C (TJ) |
Technológia | Rögzítés módja Felületszerelt |
Drain-source feszültség (Udss) 75 V | Gyártói tokozás TO-263 (D2PAK) |
Drain áram (Id) 25°C-on | Tokozás |
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On) 6V, 10V | Alap típusszám |
Rds On (max.) / Id, Ugs 16mohm / 58A, 10V |