FDB16AN08A0
DigiKey raktári szám
FDB16AN08A0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
FDB16AN08A0CT-ND - Vágott szalag (CT)
FDB16AN08A0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FDB16AN08A0
Leírás
MOSFET N-CH 75V 9A/58A D2PAK
Gyártói standard átfutási idő
49 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 75 V 9A (Ta), 58A (Tc) 135W (Tc) Felületszerelt TO-263 (D2PAK)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FDB16AN08A0 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
42 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1857 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
135W (Tc)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
75 V
Gyártói tokozás
TO-263 (D2PAK)
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
16mohm / 58A, 10V