ESD9C3.3ST5G
DigiKey raktári szám
ESD9C3.3ST5GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ESD9C3.3ST5GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
ESD9C3.3ST5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESD9C3.3ST5G
Leírás
TVS DIODE 3.3VWM SOD923
Gyártói standard átfutási idő
54 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
bilincs Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-923
EDA / CAD modellek
ESD9C3.3ST5G modellek
Gyrt.
Kapacitás / frekvencia
12,8pF / 1MHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Tokozás
SOD-923
Egyirányú csatornák
1
Gyártói tokozás
Ellenfeszültség (tip.)
3,3V (max.)
Alap típusszám
Átütési feszültség (min.)
5V