CAV25M01YE-GT3
DigiKey raktári szám
488-CAV25M01YE-GT3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-CAV25M01YE-GT3CT-ND - Vágott szalag (CT)
488-CAV25M01YE-GT3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CAV25M01YE-GT3
Leírás
IC EEPROM 1MBIT SPI 10MHZ 8TSSOP
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EEPROM Memória IC 1Mbit SPI 10 MHz 8-TSSOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CAV25M01YE-GT3 modellek
Kategória
Órajelfrekvencia
10 MHz
Gyrt.
Írási ciklusidő (szó, lap)
5ms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség
2,5V ~ 5,5V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)