BZX84C3V3ET3 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
onsemi
Raktáron: 0
Adatlap
onsemi
Raktáron: 395
Adatlap
Raktáron: 2 500
Raktáron: 78
Similar
Nexperia USA Inc.
Similar
Nexperia USA Inc.
Good-Ark Semiconductor
Diodes Incorporated
Raktáron: 82
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Zener dióda 3.3 V 225 mW ±6% Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX84C3V3ET3
DigiKey raktári szám
BZX84C3V3ET3-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C3V3ET3
Leírás
DIODE ZENER 3.3V 225MW SOT23-3
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Visszáram Ur-nél
5 µA @ 1 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Elavult
Tűrés
±6%
Gyártói tokozás
SOT-23-3 (TO-236)
Max. teljesítmény
225 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
95 Ohms