BZX84C3V3ET1G elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
onsemi
Raktáron: 395
Adatlap
Similar
onsemi
Raktáron: 12 539
Adatlap
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 20 765
Nexperia USA Inc.
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Zener dióda 3.3 V 225 mW ±6% Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX84C3V3ET1G
DigiKey raktári szám
BZX84C3V3ET1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C3V3ET1G
Leírás
DIODE ZENER 3.3V 225MW SOT23
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
BZX84C3V3ET1G modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
5 µA @ 1 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Elavult
Tűrés
±6%
Gyártói tokozás
SOT-23-3 (TO-236)
Max. teljesítmény
225 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
95 Ohms