BZX84C18ET3 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Diodes Incorporated
Zener dióda 18 V 225 mW ±6% Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX84C18ET3
DigiKey raktári szám
BZX84C18ET3-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C18ET3
Leírás
DIODE ZENER 18V 225MW SOT23-3
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 12.6 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Elavult
Tűrés
±6%
Gyártói tokozás
SOT-23-3 (TO-236)
Max. teljesítmény
225 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
45 Ohms