BZX84C12LT3 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
onsemi
Raktáron: 62 149
Adatlap
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 1 763
Adatlap
Similar
Nexperia USA Inc.
Diodes Incorporated
Zener dióda 12 V 250 mW ±5% Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX84C12LT3
DigiKey raktári szám
BZX84C12LT3-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C12LT3
Leírás
DIODE ZENER 12V 250MW SOT23
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 8 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Elavult
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
SOT-23-3 (TO-236)
Max. teljesítmény
250 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
25 Ohms