BZX84C12
DigiKey raktári szám
2156-BZX84C12-488-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C12
Leírás
ZENER DIODE, 12V, 5%, 0.25W, UNI
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 12 V Felületszerelt
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
25 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 8 V