BZX84C11LT1 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
onsemi
Raktáron: 32
Adatlap
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Diodes Incorporated
Zener dióda 11 V 225 mW ±5% Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX84C11LT1
DigiKey raktári szám
BZX84C11LT1OSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C11LT1
Leírás
DIODE ZENER 11V 225MW SOT23-3
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
BZX84C11LT1 modellek
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
20 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 8 V
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Elavult
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
SOT-23-3 (TO-236)
Max. teljesítmény
225 mW