BZX84C11 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
onsemi
Raktáron: 32
Adatlap
Similar
onsemi
Raktáron: 6 000
Adatlap
Direct
Comchip Technology
Raktáron: 0
Upgrade
Diodes Incorporated
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Zener dióda 11 V 350 mW ±5% Felületszerelt SOT-23-3
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX84C11
DigiKey raktári szám
BZX84C11FSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C11
Leírás
DIODE ZENER 11V 350MW SOT23
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
BZX84C11 modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 8 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Elavult
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Max. teljesítmény
350 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
20 Ohms