50A02CH-TL-H elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
onsemi
Raktáron: 6 469
Adatlap
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Nexperia USA Inc.
Toshiba Semiconductor and Storage
Raktáron: 667
Raktáron: 1
Bipoláris (BJT) tranzisztor PNP 50 V 500 mA 690MHz 700 mW Felületszerelt 3-CPH
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
50A02CH-TL-H
DigiKey raktári szám
50A02CH-TL-H-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
50A02CH-TL-H
Leírás
TRANS PNP 50V 0.5A 3-CPH
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
50A02CH-TL-H modellek
Kategória
DC áramerősítés (hFE) (min.) / Ic, Uce
200 / 10mA, 2V
Gyrt.
Max. teljesítmény
700 mW
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tranzitfrekvencia
690MHz
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Tranzisztor típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. kollektoráram (Ic)
500 mA
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
50 V
Gyártói tokozás
3-CPH
Uce(sat) (max.) / Ib, Ic
120mV / 10mA, 100mA