1N5919BRLG
DigiKey raktári szám
1N5919BRLGOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1N5919BRLGOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1N5919BRLG
Leírás
DIODE ZENER 5.6V 3W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 5.6 V 3 W ±5% Furatszerelt axiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1N5919BRLG modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
5 µA @ 3 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.5 V @ 200 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 200°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
axiális
Max. teljesítmény
3 W
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
2 Ohms