1N4004RLG
DigiKey raktári szám
1N4004RLGOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1N4004RLGOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1N4004RLG
Leírás
DIODE STANDARD 400V 1A AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 400 V 1A Furatszerelt axiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1N4004RLG modellek
Kategória
Sebesség
Standard helyreállítás >500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
10 µA @ 400 V
Gyártói tokozás
axiális
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
400 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 175°C
Vezetési áram (Io)
1A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.1 V @ 1 A