15C02CH-TL-E
DigiKey raktári szám
15C02CH-TL-EOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
15C02CH-TL-EOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
15C02CH-TL-E
Leírás
TRANS NPN 15V 1A 3-CPH
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bipoláris (BJT) tranzisztor NPN 15 V 1 A 440MHz 700 mW Felületszerelt 3-CPH
Kategória
DC áramerősítés (hFE) (min.) / Ic, Uce
300 / 50mA, 2V
Gyrt.
Max. teljesítmény
700 mW
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Tranzitfrekvencia
440MHz
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Tranzisztor típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. kollektoráram (Ic)
1 A
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
15 V
Gyártói tokozás
3-CPH
Uce(sat) (max.) / Ib, Ic
280mV / 20mA, 400mA