OSTVO043150 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
On Shore Technology Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Ehhez nincs kép: OSTVO043150
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
OSTVO043150
DigiKey raktári szám
OSTVO043150-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OSTVO043150
Leírás
TERM BLOCK HDR 4POS 3.81MM
Részletes leírás
4 érintkezős kapocsléc Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról) 0,150" (3,81mm) függőleges Furatszerelt
On Shore Technology Inc.
Áramerősség (UL)
10 A
Sorozat
Feszültség (UL)
300 V
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 105°C
Típus
Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról)
Párosított érintkezőfelület bevonata
ón
Pozíciók száma
4
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Pozíciók száma szintenként
2
Érintkező anyaga
sárgaréz
Szintek száma
2
Kivezetési raszter
0,150" (3,81mm)
Érintkezővég hossza
0,138" (3,50mm)
Foglalat iránya
függőleges
Szigetelés magassága
0,862" (21,89mm)