Ehhez nincs kép: OSTVL163150
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
OSTVL163150
DigiKey raktári szám
OSTVL163150-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OSTVL163150
Leírás
TERM BLOCK HDR 16POS 3.81MM
Részletes leírás
16 érintkezős kapocsléc Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról) 0,150" (3,81mm) függőleges Furatszerelt
On Shore Technology Inc.
Áramerősség (UL)
10 A
Sorozat
Feszültség (UL)
300 V
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 105°C
Típus
Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról)
Párosított érintkezőfelület bevonata
ón
Pozíciók száma
16
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Pozíciók száma szintenként
8
Érintkező anyaga
sárgaréz
Szintek száma
2
Kivezetési raszter
0,150" (3,81mm)
Érintkezővég hossza
0,138" (3,50mm)
Foglalat iránya
függőleges
Szigetelés magassága
0,866" (22,00mm)