Ehhez nincs kép: OSTVL043150
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
OSTVL043150
DigiKey raktári szám
OSTVL043150-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OSTVL043150
Leírás
TERM BLOCK HDR 4POS 3.81MM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4 érintkezős kapocsléc Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról) 0,150" (3,81mm) függőleges Furatszerelt
Kategória
Rögzítés módja
Furatszerelt
Gyártó
On Shore Technology Inc.
Áramerősség (UL)
10 A
Sorozat
Feszültség (UL)
300 V
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
zöld
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 105°C
Típus
Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról)
Párosított érintkezőfelület bevonata
ón
Pozíciók száma
4
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Pozíciók száma szintenként
2
Érintkező anyaga
sárgaréz
Szintek száma
2
Ház anyaga
Termoplasztikus
Kivezetési raszter
0,150" (3,81mm)
Érintkezővég hossza
0,138" (3,50mm)
Foglalat iránya
függőleges
Szigetelés magassága
0,866" (22,00mm)