Ehhez nincs kép: OSTV7083150
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
OSTV7083150
DigiKey raktári szám
OSTV7083150-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OSTV7083150
Leírás
TERM BLOCK HDR 8POS 3.81MM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 érintkezős kapocsléc Foglalat, aljzatok 0,150" (3,81mm) függőleges Furatszerelt
Kategória
Rögzítés módja
Furatszerelt
Gyártó
On Shore Technology Inc.
Áramerősség (UL)
8 A
Sorozat
Feszültség (UL)
300 V
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
zöld
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 105°C
Típus
Foglalat, aljzatok
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Pozíciók száma
8
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Pozíciók száma szintenként
8
Ház anyaga
Termoplasztikus
Szintek száma
1
Érintkezővég hossza
0,134" (3,40mm)
Kivezetési raszter
0,150" (3,81mm)
Szigetelés magassága
0,571" (14,50mm)