ED500/2DS
ED500/2DS
ED500/2DS
DigiKey raktári szám
ED1623-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ED500/2DS
Leírás
TERM BLK 2POS SIDE ENTRY 5MM PCB
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 pozíciós vezeték-NYÁK sorkapocs Vízszintes, áramköri lappal 0,197" (5,00mm) Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ED500/2DS modellek
Kategória
Vezetékméret
14-22AWG
Gyártó
On Shore Technology Inc.
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sorozat
Vezeték végződtetése
Csavar - lemezrugó, Huzalvédő
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
kék
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 105°C
Szintek száma
1
Ház anyaga
Poliamid (PA), nejlon
Pozíciók száma szintenként
2
Érintkezőanyag bevonata
sárgaréz
Kivezetési raszter
0,197" (5,00mm)
Leszorító elem anyaga és bevonata
Acél, Rozsdamentes
Dugaszolási irány
Vízszintes, áramköri lappal
Csavarmeghúzási nyomaték
0,4Nm (3,5hüvelykfont)
Áram
15 A
Csavarmenet
M2.6
Feszültség
300 V