FCD600N65S3R0
DigiKey raktári szám
488-FCD600N65S3R0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-FCD600N65S3R0CT-ND - Vágott szalag (CT)
488-FCD600N65S3R0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FCD600N65S3R0
Leírás
MOSFET N-CH 650V 6A DPAK
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 650 V 6A (Tc) 54W (Ta) Felületszerelt TO-252 (DPAK)
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4,5V / 600µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
11 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±30V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
465 pF @ 400 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
54W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
650 V
Gyártói tokozás
TO-252 (DPAK)
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
600mohm / 3A, 10V