FCB125N65S3
DigiKey raktári szám
488-FCB125N65S3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-FCB125N65S3CT-ND - Vágott szalag (CT)
488-FCB125N65S3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FCB125N65S3
Leírás
MOSFET N-CH 650V 24A TO263
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 650 V 24A (Tc) 181W (Ta) Felületszerelt TO-263 (D2PAK)
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4,5V / 590µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
46 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±30V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1940 pF @ 400 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
181W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
650 V
Gyártói tokozás
TO-263 (D2PAK)
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
125mohm / 12A, 10V