V-16G2-1C25-L(R)
DigiKey raktári szám
V-16G2-1C25-L(R)-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
V-16G2-1C25-L(R)
Leírás
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 250V
Vevői azonosító
Részletes leírás
kapcsoló SPDT lemezre szerelhető
Kategória
Végződtetés módja
Gyorscsatlakozó - 0,187" (4,7mm)
Gyártó
Omron Electronics Inc-EMC Div
Védettség
IP40
Sorozat
Működtetési erő
125gf
Csomagolás
Ömlesztve
Kikapcsolási erő
14gf
Alkatrész státusza
Elavult
Kapcsolási pozíció
0,600" (15,2mm)
Áramkör
SPDT
Holtjáték
0,157" (4,0mm)
Kapcsolási mód
BE-(BE)
Mechanikai hiszterézis
0,060" (1,5mm)
Névleges áram (Amper)
16A (AC), 100mA (DC)
Túllendülés
0,062" (1,6mm)
Névleges AC feszültség
250 V
Mechanikai élettartam
50,000,000 ciklus
Névleges DC feszültség
125 V
Elektromos élettartam
100,000 ciklus
Működtető elem típusa
kar, Egyenes
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 80°C