V-16G-3C25-K(R)
DigiKey raktári szám
39-V-16G-3C25-K(R)-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
V-16G-3C25-K(R)
Leírás
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 250V
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
kapcsoló SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) lemezre szerelhető
Kategória
Végződtetés módja
Gyorscsatlakozó - 0,187" (4,7mm)
Gyártó
Omron Electronics Inc-EMC Div
Védettség
IP40
Sorozat
Működtetési erő
200gf
Csomagolás
Tálca
Kikapcsolási erő
50gf
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási pozíció
0,579" (14,7mm)
Áramkör
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott)
Holtjáték
0,047" (1,2mm)
Kapcsolási mód
KI-(BE)
Mechanikai hiszterézis
0,016" (0,4mm)
Névleges áram (Amper)
16A (AC), 100mA (DC)
Túllendülés
0,040" (1,0mm)
Névleges AC feszültség
250 V
Mechanikai élettartam
50,000,000 ciklus
Névleges DC feszültség
125 V
Elektromos élettartam
100,000 ciklus
Működtető elem típusa
Kerek (tűdugattyú)
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 80°C