V-155-1C25
V-155-1C25
V-155-1C25
DigiKey raktári szám
SW1485-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
V-155-1C25
Leírás
SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
kapcsoló SPDT lemezre szerelhető
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
V-155-1C25 modellek
Kategória
Végződtetés módja
Gyorscsatlakozó - 0,187" (4,7mm)
Gyártó
Omron Electronics Inc-EMC Div
Védettség
IP40
Sorozat
Működtetési erő
240gf
Csomagolás
Ömlesztve
Kikapcsolási erő
50gf
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási pozíció
0,815" (20,7mm)
Áramkör
SPDT
Holtjáték
0,063" (1,6mm)
Kapcsolási mód
BE-(BE)
Mechanikai hiszterézis
0,025" (0,6mm)
Névleges áram (Amper)
15A (AC), 600mA (DC)
Túllendülés
0,030" (0,76mm)
Névleges AC feszültség
250 V
Mechanikai élettartam
50,000,000 ciklus
Névleges DC feszültség
125 V
Elektromos élettartam
100,000 ciklus
Működtető elem típusa
kar, Görgő
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 80°C