V-10G2-1C24-K
V-10G2-1C24-K
V-10G2-1C24-K
DigiKey raktári szám
SW1260-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
V-10G2-1C24-K
Leírás
SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
kapcsoló SPDT lemezre szerelhető
Kategória
Végződtetés módja
Gyorscsatlakozó - 0,187" (4,7mm)
Gyártó
Omron Electronics Inc-EMC Div
Védettség
IP40
Sorozat
Működtetési erő
60gf
Csomagolás
Tálca
Kikapcsolási erő
6,118gf
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási pozíció
0,600" (15,2mm)
Áramkör
SPDT
Holtjáték
0,157" (4,0mm)
Kapcsolási mód
BE-(BE)
Mechanikai hiszterézis
0,060" (1,5mm)
Névleges áram (Amper)
10A (AC), 100mA (DC)
Túllendülés
0,062" (1,6mm)
Névleges AC feszültség
250 V
Mechanikai élettartam
50,000,000 ciklus
Névleges DC feszültség
125 V
Elektromos élettartam
300,000 ciklus
Működtető elem típusa
kar, Egyenes
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 80°C