V-10G-1C24-K
DigiKey raktári szám
SW126-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
V-10G-1C24-K
Leírás
SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
kapcsoló SPDT lemezre szerelhető
Kategória
Végződtetés módja
Gyorscsatlakozó - 0,187" (4,7mm)
Gyártó
Omron Electronics Inc-EMC Div
Védettség
IP40
Sorozat
Működtetési erő
100gf
Csomagolás
Tálca
Kikapcsolási erő
20gf
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási pozíció
0,579" (14,7mm)
Áramkör
SPDT
Holtjáték
0,047" (1,2mm)
Kapcsolási mód
BE-(BE)
Mechanikai hiszterézis
0,016" (0,4mm)
Névleges áram (Amper)
10A (AC), 100mA (DC)
Túllendülés
0,040" (1,0mm)
Névleges AC feszültség
250 V
Mechanikai élettartam
50,000,000 ciklus
Névleges DC feszültség
125 V
Elektromos élettartam
300,000 ciklus
Működtető elem típusa
Kerek (tűdugattyú)
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 80°C