G3VM-401G(TR) nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Omron Electronics Inc-EMC Div
Raktáron: 796
Adatlap
Omron Electronics Inc-EMC Div
Raktáron: 0
Adatlap
félvezetős Fénycsatolt relé (fényrelé) SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A) 4-SOP (0,173", 4,40mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Omron's NEW G3VM VSON MOSFET Relay
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
G3VM-401G(TR)
DigiKey raktári szám
39-G3VM-401G(TR)TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
39-G3VM-401G(TR)CT-ND - Vágott szalag (CT)
39-G3VM-401G(TR)DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
G3VM-401G(TR)
Leírás
SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
G3VM-401G(TR) modellek
Kategória
Bemeneti feszültség
1,15VDC
Gyrt.
Kimeneti feszültség
0 V ~ 400 V
Sorozat
Terhelési áram
120 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. ellenállás bekapcsolt állapotban
35 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C