G3VM-401FR nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Omron Electronics Inc-EMC Div
Raktáron: 0
Adatlap
félvezetős Fénycsatolt relé (fényrelé) SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A) 8-SMD (0,300", 7,62mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
39-8-DIP-SMT
Omron's NEW G3VM VSON MOSFET Relay
G3VM-401FR
DigiKey raktári szám
39-G3VM-401FR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G3VM-401FR
Leírás
SSR RELAY SPST-NO 400MA 0-400V
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
G3VM-401FR modellek
Kategória
Bemeneti feszültség
1,64VDC
Gyrt.
Kimeneti feszültség
0 V ~ 400 V
Sorozat
Terhelési áram
400 mA
Csomagolás
Csőtár
Max. ellenállás bekapcsolt állapotban
5 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C