G3VM-201G2(TR)
DigiKey raktári szám
Z4070TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Z4070CT-ND - Vágott szalag (CT)
Z4070DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
G3VM-201G2(TR)
Leírás
SSR RELAY SPST-NO 200MA 0-200V
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
félvezetős Fénycsatolt relé (fényrelé) SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A) 4-SOP (0,173", 4,40mm)
EDA / CAD modellek
G3VM-201G2(TR) modellek
Kategória
Bemeneti feszültség
1,27VDC
Gyrt.
Kimeneti feszültség
0 V ~ 200 V
Sorozat
Terhelési áram
200 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. ellenállás bekapcsolt állapotban
8 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C