G3VM-101HR2
DigiKey raktári szám
39-G3VM-101HR2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G3VM-101HR2
Leírás
SSR RELAY SPST-NO 3A 0-100V
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
félvezetős Fénycsatolt relé (fényrelé) SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A) 6-SOP (0,173", 4,40mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
G3VM-101HR2 modellek
Kategória
Bemeneti feszültség
1,65VDC
Gyrt.
Kimeneti feszültség
0 V ~ 100 V
Sorozat
Terhelési áram
3 A
Csomagolás
Csőtár
Max. ellenállás bekapcsolt állapotban
65 mOhms
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Rögzítés módja
Felületszerelt
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 110°C